Геннадій Кернес ознайомився з ходом підготовки до відкриття Регіонального центру послуг

Харківський міський голова Геннадій Кернес 22 серпня відвідав Регіональний центр послуг і ознайомився з роботами з підготовки до його відкриття.

Міський голова зазначив, що роботи йдуть за графіком, відкриття центру узгодять з Харківською обласною державною адміністрацією.

«Початок роботи ми узгоджуємо з обласною державною адміністрацією, оскільки це регіональний центр. Коли все буде погоджено, харків’яни дізнаються про це, і двері Регіонального центру послуг будуть відкриті. Я приїхав подивитися на хід виконання робіт. Я задоволений. Як мені доповідають будівельники і всі, хто задіяний в роботах, все йде за графіком», – зазначив Геннадій Кернес.

За його словами, новий центр на пр. Тракторобудівників повинен стати прикладом і для всіх регіонів України. У регіональному центрі можна буде отримувати понад 450 послуг соціального та адміністративного характеру.

«Це приклад спільної роботи Президента, Кабміну, облдержадміністрації, мерії і жителів Харкова», – сказав Геннадій Кернес.

Нагадаємо, що у Регіональному центрі послуг працюватимуть самі затребувані служби міста та області. Центр має площу 6 тис. кв. м і організований за принципом відкритого простору, без кабінетної системи. Користуватися послугами центру зможуть як жителі Харкова і Харківської області, так і жителі інших регіонів України. Час прийому заявника становитиме не більше 15 хвилин. У будівлі створили всі умови для відвідувачів з обмеженими можливостями. До роботи в центрі вже підготували 320 чоловік.