Гості з Європи та Східної Азії дали високі оцінки Регіональному центру послуг

Представники іноземних делегацій  24 серпня відвідали Регіональний центр послуг, який відкриють на проспекті Тракторобудівників у Харкові.

Показала центр гостям і розповіла, як він буде працювати, заступник міського голови – керуючий справами виконавчого комітету Тетяна Чечетова-Терашвілі.

Вона зазначила, що готовність центру стовідсоткова. У ньому будуть надавати понад 400 послуг – адміністративних, соціальних і пенсійного характеру. У бек-офісі працюватимуть фахівці Департаменту реєстрації міської ради, органи соціального захисту, Пенсійного фонду, Державної міграційної служби, фіскальної служби, РАГСу. Для роботи в центрі вже підготували понад 300 фахівців, з них – 86 адміністраторів.

Тетяна Чечетова-Терашвілі зазначила, що основні цілі відкриття центру – повна екстериторіальність послуг, максимізація швидких послуг за одне відвідування, розвиток онлайн напрямків.

Іноземні гості високо оцінили створення стратегічно важливого для всієї України об’єкта.

Заступник міського голови міста Тирана (Албанія) Абаз Хадо зазначив, що з кожним роком Харків стає кращим, показує високий європейський рівень розвитку, і про будівництво такого центру він розповість колегам в Албанії.

Заступник начальника канцелярії із закордонних справ міста Цзинань (Китай) Хан Мінь повідомив, що в їхньому місті є подібні центри, але такого, де б надавали понад 400 послуг в одному місці, – ще немає. Як зазначив гість з Китаю, організація такої установи заслуговує найвищої оцінки.

У свою чергу член міської ради міста Каунас (Литва) Йонас Аудяйтіс відзначив сучасну архітектуру будівлі і комфорт, якому приділили при будівництві велику увагу. За його словами, є всі зручності для співробітників, відвідувачів, людей з обмеженими можливостями.

«Хочеться побажати, щоб якість будови цієї будівлі повністю відбивала якість послуг, для яких і був створений цей об’єкт», – сказав Йонас Аудяйтіс.

Нагадаємо, що в День міста Харків відвідали 11 делегацій міст-побратимів і партнерів з Албанії, Угорщини, Грузії, Ізраїлю, Китаю, Польщі, Словаччини, Туреччини, Литви та Чехії.

У Регіональному центрі послуг працюватимуть самі затребувані служби міста та області. Центр займає площу 6 тис. кв. м і організований за принципом відкритого простору, без кабінетної системи. Користуватися послугами центру зможуть як жителі Харкова і Харківської області, так і жителі інших регіонів України. Час прийому заявника становитиме не більше 15 хвилин.