Деякі аспекти надання житлових субсидій населенню у грошовій формі

27 лютого 2019 року відбулася скайп-конференція, в якій взяли участь всі Управління праці та соціального захисту населення Харкова та Харківської області.

Серед інших було розглянуто питання про нові аспекти в системі надання житлових субсидій.

27 грудня 2018 року Кабінет міністрів України схвалив Постанову про надання житлових субсидій населенню у грошовій формі.

Зокрема відзначено, що особи, які звернулися за субсидією до 01.01.2019 року, та користуються нею  в теперішній час, отримають грошові кошти за нараховану субсидію на руки.

Громадянам, які отримують пенсійні виплати через банківські установи, почнуть виплачувати гроші разом з пенсією, починаючи з 4 березня 2019 року відповідно до графіку виплати пенсій.

Громадянам, які отримують пенсійні виплати через відділення Укрпошти, почнуть виплачувати гроші разом з пенсією, починаючи з 4 березня 2019 року відповідно до графіку виплати пенсій.

Інші громадяни можуть отримати гроші в будь-якому відділенні Ощадбанку України, незалежно від місця їх реєстрації, починаючи з 13 березня 2019 року. Для цього необхідно звернутися до касира Ощадбанку, при собі необхідно мати паспорт та ідентифікаційний код.

монетизація, Ощадбанк, Субсидія