До уваги пільговиків!

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 No 373 «Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі», з 1 жовтня 2019 року впроваджується монетизація пільг на житлово-комунальні послуги, яка відбуватиметься за зразком монетизації субсидій.

За бажанням пільговика, виплати можуть бути або в безготівковій формі, або в готівковій:

  • У безготівковій формі шляхом перерахування коштів на обліковий запис пільговика в АТ «Ощадбанк», який буде здійснювати переказ коштів на рахунки управителів, організацій надавачів послуг (без звернення пільговика). Зекономлені кошти за підсумками опалювального періоду будуть перераховані на особистий рахунок пільговика в Ощадбанку;
  • У готівковій формі, за бажанням пільговика. Для цього пільговику необхідно звернутися з заявою до управління праці та соціального захисту населення адміністрацій районів, де зазначити номер рахунку, відкритого в Ощадбанку. В такому випадку виплата з урахуванням встановлених державних соціальних нормативів буде здійснюватися з наступного місяця, в якому пільговик написав заяву. Пільгова категорія громадян, яка отримає кошти готівкою, має сплачувати щомісяця вартість фактично спожитих житлово-комунальних послуг з урахуванням суми пільги.

Управління праці та соціального захисту населення надає на підприємства надавачів житлово-комунальних послуг інформацію про осіб пільгової категорії, які набули чи втратили право на пільги. Тому пільговики зобов’язані повідомляти управління про зміну всіх обставин, які впливають на надання пільг.

Шановні пільговики! Для впровадження з 1 жовтня 2019 року монетизації пільг на житлово-комунальні послуги просимо повідомити управління соціального захисту про ваш мобільний телефон для занесення цієї інформації в вашу облікову картку Єдиного державного реєстру осіб, які мають право на пільги.