Майбутні працівники Регіональго центру послуг проходять навчання в діючих “Прозорих офісах”

З понеділка до “Прозорих офісів” Київського та Шевченківського районів завітали спеціалісти, які будуть працювати в Регіональному центрі послуг.

Колектив Управління праці та соціального захисту населення, який буде надавати соціальні послуги в Московському районі, переважно складається з жінок. Спеціалісти відвідали практичні зайняття по програмному забезпеченню  в навчальних класах, засвоїли жестову мову та пройшли тренінги з психології. До планового відкриття Регіонального центру залишилося не так багато часу. Близиться до завершення будівництво та обладнання будівлі, встановлюються меблі, проводиться озеленення зони біля Центру.
Дівчата з Московського району – майбутні працівники ресепшена проходять практичні зайняття в “Прозорому офісі” Київського району. Вони засвоюють правила поведінки та спілкування з відвідвідувачами, вивчають роботу з терміналами черги та інформаційними терміналами. Спеціалісти зони фронт-офісу з колегами Шевченківського та Київського районів ведуть прийом відвідувачів, переймають досвід роботи по взаємодії електронної черги та програми.