Протягом тижня Регіональний центр відвідало близько 11 тисяч осіб

Регіональний центр послуг, який розташований за адресою проспект Тракторобудівників, 144, відвідало за тиждень 10816 осіб.

Регіональний центр послуг користується популярністю не тільки у жителів Московського району, але і у представників інших районів міста. За тиждень  з питань пенсійного забезпечення надано 2416 послуг, з питань соціального захисту- 4697 послуг, з інших питань- 3703 послуги.

В секторі А ( 20 робочих місць) проводиться прийом громадян з питань пенсійного забезпечення, а саме, призначення та перерахунок пенсії, надбавок та підвищень, виплати допомог на поховання, зміни способу виплати, отримання пенсійних посвідчень, відомостей про страховий стаж. За послугою первинного призначення пенсії можуть звернутися не тільки жителі Московського району, але й відвідувачі з інших районів та області (за тиждень біля 200 осіб). Щоденно з питань пенсійного забезпечення звертається близько 400 осіб (кожен спеціаліст приймає більше 20 осіб в день).

В секторі В проводиться прийом з питань соціального захисту населення. На робочих місцях з 21 по 44 вирішуються питання призначення соціальних виплат і допомог, видачи довідок внутрішньо переміщеним особам, забезпечення санаторно-курортним лікуванням, облік пільгових категорій, соціальний захист учасників АТО, осіб, які приймали участь в ліквідації аварії на ЧАЕС, питання видачі посвідчень.

Тимчасово, для видачі повідомлень по призначенню субсидій, задіяні також робочі місця 51 та 52, розташовані в секторі D.

Щоденно з питань соціального захисту звертається  800 осіб. По статистиці за минулий тиждень кожен спеціаліст прийняв в середньому по 33 особи.

В зоні С, D, E проводиться робота по наданню послуг адміністративного характеру, яких за 6 робочих днів надано 3703. Щоденно такі послуги отримують більше 600 осіб. Найбільш популярною є послуга з оформлення паспорту для виїзду за кордон, саме за нею звернулося 765 осіб.

Регіональний центр працює з понеділка по суботу.

Талони на відвідування центру можна отримати в терміналах самообслуговування. Також можна зробити попередню регістрацію на прийом на сайті “Прозорого офісу”.