Регіональний центр адмінпослуг буде завершено до Дня міста

Регіональний центр надання адміністративних послуг на пр. Тракторобудівників буде завершений до 23 серпня.

Як зазначив сьогодні, 9 серпня, перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов, таких об’єктів в Україні ще не будували. Регіональний ЦНАП – приклад сучасного архітектурного рішення, будівлі, що відповідає всім рівням комфорту. Крім того, це буде центр, де вперше харків’яни і жителі області зможуть отримувати в одному місці понад 300 послуг соціального та адміністративного характеру.

Зараз в будівлі завершуються плиткові, малярні роботи та оздоблення фасаду. На першому поверсі в залі прийому вже встановлено ​​велику стійку рецепції для адміністраторів. Основні кольори, які використали в інтер’єрі, – білий і світло-сірий. Після завершення будівельних робіт в центрі обладнають робочі місця, підключать необхідну техніку та обладнання.

Перший віце-мер зазначив, що з будівництвом центру кращим і комфортнішим стане весь мікрорайон. Зараз ремонтують фасади будинків, які розташовані поруч, дороги, тротуари, встановлюють нові зупинкові павільйони. Перед будівлею центру будують паркування на 250 місць, а після відкриття до центру пустять додаткові маршрути громадського транспорту.

Нагадаємо, що в Регіональному центрі адмінпослуг будуть працювати найзатребуваніші служби міста та області. Центр займає площу 6 тис. кв. м і організований за принципом відкритого простору, без кабінетної системи. Користуватися послугами центру зможуть як жителі Харкова і Харківської області, так і жителі інших регіонів України. Час прийому заявника становитиме не більше 15 хвилин. У будівлі створили всі умови для відвідувачів з обмеженими можливостями. До роботи в центрі вже підготували 320 осіб.