У Харкові завершується будівництво унікального Регіонального центру адмінпослуг

Реконструкція Регіонального центру надання адміністративних послуг на пр. Тракторобудівників, 144 знаходиться на завершальному етапі.

Про це, на координаційній нараді в Харківській облдержадміністрації повідомив перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов. У заході взяли участь  Харківський міський голова Геннадій Кернес, голова Харківської облдержадміністрації, керівники всіх місцевих служб і органів влади, які будуть задіяні в наданні адміністративних і соціальних послуг.

Оцінюючи ступінь будівельної готовності центру, Ігор Терехов нагадав, що реконструкція будівлі почалася 23 серпня 2016 року.
«Практично менше, ніж за рік, нам вдалося повністю реконструювати старий Будинок побуту і перетворити його на найсучасніший центр з надання послуг. Зараз ми знаходимося на завершальному етапі будівництва. До центру підведені всі інженерні комунікації, все зроблено за останніми технологіями. Буквально завтра починається встановлення обладнання. Варто зазначити, що реконструкція будівлі проводиться комплексно. Це означає, що всі дороги в цьому районі будуть відремонтовані, і частина цієї роботи вже зроблена. Також ми організуємо додаткові пасажирські маршрути від станцій метро до центру для харків’ян і додаткові маршрути від автостанцій для жителів області», – розповів Ігор Терехов.

За його словами, до роботи в регіональному центрі вже підготовлені 320 осіб. Також там буде організований колл-центр, де будь-хто зможе отримати консультації стосовно більш ніж 300 послуг, які надаватимуться в центрі.

«Вважаю, що завдання, яке поставили перед нами міський голова, голова обласної державної адміністрації, ми виконали. Впевнений, що новий Регіональний центр надання адмінпослуг буде кращим в Україні», – підкреслив Ігор Терехов.

Під час наради її учасники намітили план подальших дій щодо завершення всіх будівельних робіт і введення будівлі в експлуатацію. Харківський міський голова Геннадій Кернес підкреслив, що місто робить все можливе для того, щоб Регіональний центр надання адміністративних послуг почав свою роботу якомога раніше. Точну дату відкриття центру поки не називають.

Нагадаємо, що проект будівництва Регіонального ЦНАП реалізується Харківською міською радою та Харківською облдержадміністрацією за підтримки посольства США в Україні та USAID.

 Довідка. Регіональний центр надання адмінпослуг розрахований на 320 робочих місць. На площі 6 тис. кв. м будуть розташовуватися найбільш затребувані служби міста та області. Робота центру буде організована за принципом відкритого простору, без кабінетної системи – в одному місці можна буде отримати понад 300 послуг соціального та адміністративного характеру. Користуватися послугами центру зможуть не тільки жителі Харкова та області, а й представники інших регіонів України. У будівлі будуть обладнані всі умови для відвідувачів з обмеженими можливостями. У центрі також працюватимуть інформаційно-консультативні «вікна» для іноземців і «молодіжне вікно». Час прийому заявника становитиме не більше 15 хвилин. Перед будівлею побудують парковку на 250 місць.