Інформаційні вікна для іноземців та молоді відкрили в Регіональному центрі послуг

Про це  6 вересня на засіданні виконавчого комітету Харківської міської ради повідомила заступник міського голови – керуючий справами виконавчого комітету Тетяна Чечетова-Терашвілі.

За її словами, інформаційне вікно для молоді відкрито для зручності студентів, які приїжджають вчитися до вишів Харкова з інших міст і країн. У адміністратора центру молоді люди зможуть дізнатися корисну інформацію та відповіді на хвилюючі їх питання, зокрема, про те, де можна отримати першу медичну допомогу і куди звертатися в разі надзвичайних ситуацій.

«Ми розповідаємо приїжджим студентам про роботу Молодіжної ради, де вони зможуть реалізувати свої ініціативи і направити енергію в потрібне русло. Ми інформуємо їх про напрямки дозвілля після навчання, а також про міські заходи, де вони зможуть відпочити і реалізувати себе. Тим самим ми намагаємося їх зацікавити, щоб після закінчення навчання вони залишалися в місті і працювали на благо Харкова», – зазначила Тетяна Чечетова-Терашвілі.

Також в Регіональному центрі послуг відкрито інформаційне вікно для іноземних громадян. Для такої категорії відвідувачів надається послуга з реєстрації інвестицій, оформити яку іноземцям допомагають адміністратори зі знанням іноземної мови.

Крім того, в Регіональному центрі сьогодні надають консультації з різних питань міграційної служби, а також видають паспорти громадян України у вигляді ID-карти і біометричні закордонні паспорти.

За словами Тетяни Чечетової-Терашвілі, за 4 та 5 вересня Регіональний центр послуг прийняв понад 5 тис. відвідувачів. Найпопулярнішими стали послуги з оформлення субсидій, пенсій і різних видів соціальної допомоги, з реєстрації місця проживання та отримання паспортів.