Інформація для батьків, діти яких мають інвалідність внаслідок ДЦП

Постановою Кабінету Міністрів України від 27.03.2019 №309 «Про затвердження порядку використання у 2019 році коштів, передбачених в державному бюджеті для здійснення реабілітації дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу» затверджений Порядок використання у 2019 році коштів, передбачених в державному бюджеті для здійснення реабілітації дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу».

У дітей раннього віку високий потенціал головного мозку до регенерації, а тому лікування ДЦП необхідно розпочинати якомога раніше. Лише концентрація зусиль багатопрофільної команди спеціалістів різних областей медицини, реабілітології та психології здатна максимізувати ефект від лікування та допомогти досягнути його максимальних результатів.

Сьогодні є можливість реабілітації дітей з інвалідністю внаслідок ДЦП, в тому числі, на території м. Харкова.

Шановні батьки, звернувшись до Управлінь праці та соціального захисту населення, Ви можете отримати направлення до реабілітаційних установ. Ваша дитина отримає допомогу висококваліфікованих спеціалістів, адже головна мета лікування хворих з ДЦП – не лише покращення самопочуття, а й суттєве підвищення якості їхнього життя.

Перелік установ, в яких здійснюється реабілітація, постійно поповнюється.

Допомога, ДЦП, Реабілітація