В Шевченківському районі презентували нові послуги

Голова Адміністрації Шевченківського району Харківської міської ради Володимир Котковський презентував нові послуги, які надаються в “Прозорих офісах” Шевченківського та Київського районів.

Тепер до “Прозорих офісів” можна звернутися з деяких питань соціальної підтримки багатодітних сімей, а саме, отримати довідку про право пільгового проїзду в міському електротранспорті транспорті та метрополітені, інформацію з районного реєстру багатодітних сімей, подати документи для присвоєння почесного звання України “Мати-героїня”. Ці послуги надають районні Комітети у справах сім’ї, молоді та спорту, які приймають в “Прозорих офісах” за розкладом:

середа – з 14.00 до 16.00

п’ятниця –  з 10.00 до 12.00

Представник Служби у справах дітей повідомив, що в рамках “Прозорого офісу” надається 15 послуг, які стосуються соціально-правового захисту неповнолітніх осіб.

Спеціаліст Фонду соціального страхування відмітив, що послуги надаються екстериторіально. В центрах можливо отримати консультації з питань соціального страхування та подати документи для призначення страхових виплат.