Деякі послуги з питань державного соціального страхування, які стали доступні в «Прозорому офісі»

Згідно розкладу, 1 лютого 2018 року в «Прозорих офісах» Київського та Шевченківського районів почали прийом співробітники Харківського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Харківській області Марина Тітаренко та Олена Голубова.

Працівники Фонду соціального страхування були приємно вражені європейським рівнем організації роботи в «Прозорому офісі», який відбувається на високотехнологічно оснащеному робочому місці, що дає можливість швидко, прозоро та доступно здійснити прийом громадян.

В «Прозорих офісах» надаються такі послуги:

– консультація з питань соціального страхування;

– прийняття документів для призначення страхових виплат потерпілим внаслідок нещасного випадку на виробництві чи професійного захворювання.

Також, Марина Тітаренко повідомила, що надання послуг є екстериторіальним, тобто жителі районів міста Харкова мають можливість отримати послуги в «Прозорому офісі», які розташовані в Шевченківському та Київському районах м. Харкова.

Режим роботи по прийому відвідувачів з вищезазначених питань здійснюється за графіком:

Пн – з 9.00 до 14.00

Чт – з 13.00 до 17.00

На сьогоднішній день прийом громадян з інших питань соціального страхування здійснюється за адресою: пр. Гагаріна, 1, поверх 3, т.754-40-59

Особливим попитом користуються послуги стосовно отримання консультацій з приводу оформлення страхових виплат внутрішньо-переміщеним особам, які мають статус потерпілих внаслідок нещасного випадку на виробництві чи професійного захворювання.

В подальшому планується розширити спектр послуг Харківського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Харківській області в рамках «Прозорого офісу».

 

 

нещасний випадок, Соціальне страхування