Радник Президента США Дональда Трампа, колишній мер Нью-Йорка Рудольф Джуліані відвідав Регіональний центр послуг

20 листопада колишній мер Нью-Йорка, радник Президента США Рудольф Джуліані відвідав Регіональний центр послуг. І свого захоплення Рудольф Джуліані не приховував, зазначив, що вражений масштабом роботи закладу, де в одному місці люди можуть отримати таку велику кількість послуг.

Тут спеціально не готувались до приїзду поважного гостя. Робота у Регіональному центрі послуг йшла своєю чергою. Адже тут щодня обслуговують близько 3-х тисяч відвудувачів і надають загалом майже 450 найрізноманітніших послуг, і не тільки для мешканців міста. Радник Президента США Рудольф Джуліані разом із Харківським міським головою Геннадієм Кернесом відвідав кожний робочий сектор і детально ознайомився із такою масштабною системою надання адміністративних, соціальних і пенсійних послуг.

 Рудольф Джуліані екс-мер Нью-Йорка, радник Президента США

 Перше, що я хочу сказати, що це унікальний досвід для України. Я впевнений в цьому, тому що зібрати всі послуги в одному місці, це найважче і найголовніше. І коли людина не ходить по кабінетах, а приходить до центру і отримує всі послуги – це велике досягнення. Я думаю, людям це подобається, тому що ці послуги вони отримують ще й в максимально котороткий термін. А щодо вашого міста, то воно дуже гарне, навіть не зважаючи на погоду. Можу тільки уявити наскільки воно прекрасне влітку. 
Програма візиту Рудольфа Джуліані була насиченою і, як зазначив мер Харкова Геннадій Кернес, максимально результативною.

 

Геннадій Кернес Харківський міський голова
 У нас был определённый план, по которому мы работаем. Я думаю, мы его выполнили хорошо, впечатления хорошие. Я думаю, мы будем дальше сотрудничать и продуктивно реализовывать те возможности, которые у нас есть совместно.  
Рудольф Джуліані екс-мер Нью-Йорка, радник Президента США
Ваш мер проводить дуже велику роботу у місті. Я бачив як до нього йдуть люди. Це гідно великої поваги. Вам дуже пощастило, що у вас такий мер.

        

Геннадій Кернес, мер Нью-Йорка, Рудольф Джуліані, Харків