Спеціалісти Новобаварського району проходять навчання в “Прозорому офісі”

Працівники Управління праці та соціального захисту населення Адміністрації Новобаварського району проходять навчання в “Прозорому офісі” Київського району.


В поточному році плануєтся відкриття нового “Прозорого офісу” для жителів Новобаварського та Холодногірського районів, який буде розташований за адресою: вул. Благовіщенська, 25. Задовго до відкриття починається підготовка фахівців.
“Прозорий офіс” має декілька робочих зон- ресепшн, зона очікування, фронт-офіс, бек-офіс.
Саме на ресепшені проходить інформування відвідувача про перелік послуг, що надаються в офісі. Тут повинен працювати спеціаліст, який має достатній обсяг знань для відповіді на будь-яке запитання. Спеціаліст Київського району Дарія Сивокоз ділиться своїм досвідом, який придбаний протягом роботи на ресепшені, практичними навичками, а саме – роботі в системі керування чергами з фахівцем Новобаварського району Оксаною Кобзар. Дівчина відмічає, що важливо завжди мати презентабельний зовнішній вигляд, гарний настрій, ввічливо ставитися до громадян, запобігати конфліктних ситуацій, оскільки ресепшн є обличчям “Прозорого офісу”.
Відвідувачам створені всі належні умови для отримання послуг. Зона очікування оснащена зручними диванами, звідусіль видний екран, який відображає стан черги, та чути звукове оповіщення. Також є кулер з питною водою. На першому поверсі розташований санвузол для відвідувачів. В літній період працюють кондиціонери.
В зоні фронт- офісу, згідно електронній черзі, відбувається прийом відвідувачів. Зручно розташовані робочі місця, які обладнані сучасною технікою. Широкі проходи надають вільний доступ громадян до спеціалістів. Відкритість і прозорість- основний принцип роботи “Прозорих офісів”.
Під керівництвом спеціалістів відділу програмного забезпечення Департаменту праці та соціальної політики проводиться навчання фахівців Новобаварського району. Сьогодні навчаються Олена Колодінова та Олена Промінська. Дівчата засвоюють основні принципи, можливості, специфіку роботи в програмі прийому громадян, яка дозволяє швидко та якісно заповнити заяву, миттєво отримати довідку про склад зареєстрованих, роздрукувати необхідні запити, довідки, підготувати документи для призначення допомоги або субсидії.Завдяки цим можливостям зменшується час обслуговування громадян. Планується навчити практично всіх спеціалістів Управління.
Попереднє навчання спеціалістів надасть можливість фахівцям Новобаварського району впевнено приступити до обслуговування громадян в “Прозорому офісі”.

навчання спеціалістів Новобаварського району