У “Прозорому офісі” Київського району провели навчання з ліквідації пожежі

8 грудня на території “Прозорого офісу” Київського району Харківської міської ради відбулися практичні тренування щодо організації дій на випадок виникнення пожежі або надзвичайної ситуації.

У навчаннях приймали участь: керівництво та персонал райадміністрації, співробітники “Прозорого офісу” та підрозділи пожежно-рятувальної служби Київського району.

Метою проведення тренувань стало відпрацювання дій працівників “Прозорого офісу” щодо організації оповіщення та евакуації персоналу і відвідувачів адміністративної будівлі, а також здійснення заходів по ліквідації можливих надзвичайних ситуацій.

Працівники служби порятунку зі співробітниками адміністрації у актовому залі провели теоретичні заняття щодо дотримання правил пожежної безпеки на робочих місцях та діям у разі виникнення пожеж або надзвичайних ситуацій. Були відпрацьовані практичні дії. За легендою навчань відбулось загоряння у електрощитовій на першому поверсі будівлі з подальшим розповсюдженням диму по сходовій клітині. Керівництвом райадміністрації були організовані заходи щодо евакуації персоналу та відвідувачів. На місце події прибули підрозділи пожежно-рятувальної служби Київського району. Рятувальники проводили дії щодо гасіння пожежі та рятування людей з верхніх поверхів будівлі адміністрації.

Співробітники ДСНС розповіли співробітникам адміністрації про основні заходи по дотриманню правил пожежної безпеки та нагадали правильність дій при користуванні первинними засобами пожежогасіння. Було надано можливість особисто спробувати за допомогою порошкового вогнегасника загасити умовну пожежу.

У підсумку співробітниками служби з надзвичайних ситуацій була дана відмінна оцінка діям керівництва та персоналу “Прозорого офісу” при виникненні пожежі або надзвичайної ситуації.

  

ДСНС, навчання з ліквідації пожежі