Делегати Генеральної Асамблеї відвідали в Харкові модульне містечко і «Прозорий офіс» 8 червня 2017 року

|
Іноземні гості відвідали центр надання соціальних та адміністративних послуг «Прозорий офіс» Шевченківського району. З роботою центру делегатів Польщі, Німеччини та Литви ознайомив голова районної адміністрації Володимир Котковський.
Делегати відзначили високий рівень надання послуг і підкреслили, що сьогодні європейським містам є чому повчитися у Харкова.
«У нас в місті є схожий центр. Я вважаю, що приклад Харкова – це центр надання адміністративних послуг майбутнього, і далеко не в кожному німецькому місті є подібна структура. Для людей це дуже зручно, і обслуговування відбувається на сучасному рівні. Дуже вражає професійний персонал «Прозорого офісу», – зазначив мер Вюрцбурга Крістіан Шухард.
«У Харкові всі співробітники працюють з великим ентузіазмом. У нас в Гдині теж є такий центр, він існує вже 15 років, але він не такий великий, як у Харкові», – зазначив заступник голови міської ради Гдині Зигмунт Змуда-Тшебятовскі.
Знайомство з Харковом для учасників Генеральної Асамблеї закінчилося екскурсією Центральним парком культури і відпочинку ім. Горького.
Нагадаємо, 7-8 червня в Харкові відбулася Генеральна Асамблея Асоціації міст-володарів Призу Європи, в якій взяли участь делегації з 13 європейських міст, а також делегати Молодіжних рад з семи міст України. Учасники Генеральної Асамблеї прийняли рішення продовжити повноваження Харкова як головуючого міста, а Харківський міський голова Геннадій Кернес переобраний президентом цієї організації на 2017-2018 роки. Також в рамках асамблеї було затверджено емблему Асоціації, віце-президента і президію організації.