До уваги одержувачів субсидії

|

У травні 2021 р. призначення житлової субсидії (у тому числі на наступний період) буде здійснюватись лише після подання нових заяви про призначення та надання житлової субсидії та декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії .

Житлова субсидія особам, які звернулися за її призначенням у травні — вересні 2021 р. буде призначатись з травня 2021 року.

Заяву та декларацію можливо подати до структурних підрозділів з питань соціального захисту населення, в умовах карантинних обмежень за попереднім записом у паперовому вигляді або надіслати їх поштою, або в електронній формі через офіційний веб-сайт Мінсоцполітики.

Наголошуємо, що у разі отримання інформації про наявність простроченої понад три місяці (на 01.05.2021) заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг, витрат на управління багатоквартирним будинком, строк позовної давності якої не минув і загальна сума якої перевищує 340 грн, житлова субсидія не призначається.

Громадяни, які на сьогодні отримують виплати у відділеннях АТ «Укрпошта» або з доставкою додому листоношами, повинні обрати один з уповноважених банків для здійснення подальшої виплати субсидії.

 НАГАДУЄМО, що з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, прийом громадян здійснюється ВИКЛЮЧНО ЗА ПОПЕРЕДНІМ ЗАПИСОМ.

 Записатися та отримати консультації можна на сайті: https://prozoriy-office.kharkov.ua

або за телефонами: (057) 725-03-33 (багатоканальний), (099) 725-03-33, (098) 725-03-33, (063) 725-03-33

або за допомогою мобільного додатку: PQService

Відвідування  без вдягнутої захисної маски або респіратора, а також з ознаками ОРВІЗАБОРОНЕНО!

БЕРЕЖІТЬ СЕБЕ ТА СВОЇХ БЛИЗЬКИХ!