Інформація Міністерства соціальної політики щодо виплати всіх видів соціальних допомог в квітні

|
Нова інформація від Міністерства соціальної політики.
Марина Лазебна, Міністр соціальної політики України повідомила, що відповідні виплати профінансовано для отримувачів на всій території, де працюють органи соціального захисту населення.
Марина Лазебна також повідомила, що для забезпечення виплати людям з окремих міст та районів, де через активні бойові дії органи соціального захисту населення не мали змоги працювати, Уряд запровадив спеціальний механізм централізованого нарахування та виплати грошових допомог, пільг та субсидій.
Згідно інформації з регіонів, у квітні такий механізм буде застосовано у окремих містах і районах 8 областей, в тому числі Харківській області (більшість районів і міст області).
Наразі Інформаційно-обчислювальний центр Міністерства соціальної політики проводить у цих містах і районах централізоване нарахування грошових допомог, пільг та житлових субсидій.
Після цього Мінсоцполітики спрямує необхідне фінансування до Ощадбанку, який забезпечить перерахування виплат людям.
Ощадбанк здійснюватиме це наступним чином:
• Тим громадянам, які одержували виплати на рахунки в будь-яких банках, АТ “Ощадбанк” перерахує кошти на ті самі рахунки тих самих банків.
Отже, якщо Ви отримуєте субсидію, пільги або грошові допомоги на картку, Вам не треба нікуди звертатись, і нічого додаткового робити. Ви отримаєте все на ту саму картку.
• Тим громадянам, які отримували виплати через Укрпошту, Ощадбанк здійснить грошовий переказ через міжнародну платіжну систему “MY TRANSFER” (МАЙ ТРАНСФЕР).
Для того, щоб отримати грошовий переказ, достатньо звернутися з паспортом та довідкою з номером РНОКПП (індивідуальним податковим номером) до будь-якого відділення Ощадбанку на території України.
Громадяни, які не встигли отримали свої виплати за березень через переказ, мають можливість це зробити протягом двох місяців з моменту зарахування. В березні воно відбулось 18 числа.
Також можна зателефонувати на гарячу лінію Ощадбанку та перенаправити переказ до іншого банку, у якому людині зручно отримати виплату.
В будь-якому випадку, навіть якщо отримувач не звернеться за переказом протягом двох місяців, то всі належні суми будуть йому виплачені у наступних виплатних періодах.
Джерело інформації – Міністерство соціальної політики.