Колегія Мінсоцполітики: системні реформи, розпочаті у 2016 році, дозволять отримати ресурс для підвищення соціальних стандартів у 2017 році

|

Під час засідання колегії перший заступник міського голови Ігор Терехов презентував відкриття Центрів надання соціальних послуг «Прозорий офіс» в місті Харкові.

Основними темами обговорення стали системні реформи, впроваджені Міністерством у 2016 році, також було окреслено основні напрямки реформування соціальної галузі  на поточний рік.

Прем’єр-міністр високо оцінив проведену Міністерством роботу та наявний потенціал до проведення позитивних змін. «Міністерство соціальної політики в Уряді є таким, що здатне генерувати зміни, проводити реформи та якісно і системно виконувати завдання», – заявив Володимир Гройсман і наголосив, що головним завданням на сьогодні є подолання бідності та підвищення рівня життя українських громадян завдяки економічному зростанню.

Міністр соціальної політики Андрій Рева детально розповів присутнім про існуючий стан речей в соціальній сфері та про рішення прийняті Міністерством у 2016 році. Особливу увагу було приділено відкриттю Центрів надання соціальних послуг в форматі «Прозорий офіс».

Перший заступник міського голови Ігор Терехов презентував відкриття Центрів надання соціальних послуг «Прозорий офіс» в Київському та Шевченківському районах міста Харкова в 2017 році.