Підсумки по «Прихистку» за листопад 2022р.

|

З 02.11.2022р. по 01.12.2022 до ЦНАП м. Харкова та його територіальних підрозділів з повідомленнями про безоплатне розміщення внутрішньо переміщених осіб звернулось особисто 905 власників житла. 21 власник житла надіслав повідомлення електронною поштою.

З 01.12.2022р.по 05.12.2022р. Управліннями соціального захисту адміністрацій районів м.Харкова включено в реєстр осіб, що розмістили внутрішньо переміщених осіб та подали заяву про отримання компенсації витрат, 727 заяв від власників житла для отримання компенсації за листопад 2022р., які прихистили 1520ВПО.

Для отримання компенсації за розміщення внутрішньо переміщених осіб необхідно спочатку подати повідомлення з усіма необхідними документами, а потім, з 1 по 5 число місяця, наступного за звітним, звернутися з заявою та документами. Заява подається щомісячно, а повідомлення – в разі зміни кількісті розміщених осіб, або особи покидають житло.

ДО УВАГИ ВЛАСНИКІВ ЖИТЛА, ЯКІ ПОДАЮТЬ ЗАЯВИ ЧЕРЕЗ ЕЛЕКТРОННУ ПОШТУ!!! Заява та повідомлення- стандартні бланки, які затверджені постановою Кабінету міністрів України від 19 березня 2022 р. № 333, повинні бути заповнені повністю відповідно до найменувань колонок. Заяви, які не містять повної відповідної інформації та не підписані, розгляду не підлягають.
Заяви на отримання компенсації та інші документи, які надійшли на електронну адресу departamentsp2018@gmail.com приймаються та пересилаються для опрацювання до Управлінь соціального захисту населення за місцем розміщення житла з 1 числа (00:01) по 5 число (23:59). Заяви, котрі надійшли пізніше, не розглядатимуться.
Будь-ласка, суворо дотримуйтесь вказаних дат!

НАГАДУЄМО!!! Компенсація надається фізичним особам – громадянам України віком від 18 років, які є власниками жилих приміщень приватного житлового фонду і безоплатно розмістили в цих приміщеннях ВПО, для покриття понесених власниками жилих приміщень витрат, пов’язаних з таким розміщенням при умові відсутності заборгованості за житлово-комунальні послуги.
❓Як отримати компенсацію⤵️
І. Власник житла звертається до будь-якого ЦНАП м. Харкова (або на електронну адресу Tpodjkg@gmail.com) із Повідомленням про розміщення внутрішньо переміщених осіб та документами. (Бланк Повідомлення для заповнення можна скачати за посиланням https://cutt.ly/A1Sa1kj )

Прийом до ЦНАП здійснюється за попередньою реєстрацією в електронній черзі через:

ІІ. Власник житла (або його представник) щомісячно, не пізніше п’яти днів з дня закінчення звітного місяця, звертається до Управління соціального захисту населення за місцем розміщення житла (або на електронну адресу departamentsp2018@gmail.com) із заявою на отримання компенсації та документами. (Бланк заяви для заповнення можна скачати за Посиланням: https://cutt.ly/n1SaOHH).

Прийом до Управлінь соціального захисту населення здійснюється за попереднім записом:

  • за телефонами https://cutt.ly/EKNGLUu;
  • за допомогою кол.центру 0 800 304 304;
  • он-лайн, через офіційний сайт Департаменту соціальної політики, за посиланням https://cutt.ly/6HAOPT0 (до «Прозорих офісів» Київського, Шевченківського районів та Регіонального центру послуг).

ℹ️ З детальною інструкцією та ✅документами, необхідними для компенсації, власники житла можуть ознайомитися за посиланням➡️ https://bit.ly/3NWWF2w.