Результати роботи Управлінь соціального захисту населення м.Харкова за червень 2022р.

|
У червні 2022р. до Управлінь соціального захисту населення адміністрацій районів м.Харкова на прийом звернулось 30153 особи, отримали телефонні консультації 26230 мешканців.
В умовах воєнного стану найбільш найбільш актуальними послугами залишаються:
  • видача довідки ВПО;
  • призначення допомоги ВПО.
11133 особи отримали статус внутрішньо переміщеної особи, 9789 – подали заяву на допомогу ВПО.
Найбільша кількість звернень надійшла до Управлінь соціального захисту населення Слобідського (1878 особи отримали статус ВПО, 1687 – подали заяву на допомогу ВПО ) та Немишлянського (1703 особи отримали статус ВПО, 1498 – подали заяву на допомогу ВПО) районів міста.
Громадяни можуть отримати в органах соціального захисту населення 72 послуги соціального характеру (з переліком послуг можна ознайомитись за посиланням https://bit.ly/3yv2xd4
Для зручності заявників, планування часу свого відвідування, а також, з урахуванням вимог безпеки в цей непростий для нашого міста час, громадяни можуть здійснити попередній запис до Управлінь соціального захисту населення:
✅за телефонами https://cutt.ly/EKNGLUu;
✅ за допомогою колцентру 0 800 304 304;
✅он-лайн, через офіційний сайт Департаменту соціальної політики, за посиланням https://cutt.ly/6HAOPT0 (до «Прозорих офісів» Київського, Шевченківського районів та Регіонального центру послуг).
Також за телефонами https://cutt.ly/EKNGLUu можна отримати консультації з усіх питань, які стосуються діяльності Управлінь соціального захисту населення, саме в тому районі, де особи перебувають на обліку.