Слабочуючі ознайомилися з роботою «Прозорого офісу»

|

Екскурсія для слабочуючих людей пройшла 14 червня в Центрі надання соціальних послуг «Прозорий офіс» у Шевченківському районі.

Захід був організований за ініціативою міської громадської організації «Креавіта», щоб люди з обмеженими фізичними можливостями більше дізналися про роботу «Прозорих офісів» і центрів надання адмінпослуг.

Під час екскурсії адміністратори розповіли гостям про порядок отримання і адміністративних, і соціальних послуг, а також відповіли на запитання.

Після спілкування з працівниками «Прозорого офісу» і ЦНАП слабочуюча Анастасія Асапіна поділилася враженнями.

«Це добре, що об’єднали всі інстанції разом, і тепер можна отримати всі послуги в одній будівлі. Приємно, що тут є адміністратори, які знають мову жестів і розуміють мене. Я переконалася, що тут мене зможуть обслужити, тому обов’язково сюди ще прийду, бо у мене багато невирішених питань», – зазначила Анастасія Асапіна.

Як розповіла після екскурсії директор Департаменту адміністративних послуг та споживчого ринку Вікторія Китайгородська, у всіх «Прозорих офісах» і ЦНАП приділяється велика увага людям з обмеженими фізичними можливостями.

«На входах всюди встановлені пандуси або ліфти. Для людей з вадами зору на дверях нанесені спеціальні візуальні позначення, а також є друковані матеріали, написані шрифтом Брайля, в яких можна ознайомитися з переліком послуг у центрах. Для людей з вадами слуху у всіх центрах працюють адміністратори, які володіють мовою жестів. Вони можуть надати консультацію, прийняти документи. Також скрізь є адаптовані санвузли. Ми хочемо якомога більше розповісти людям з обмеженими фізичними можливостями про наші центри, щоб вони не боялися туди приходити, адже там для них створені всі умови», – зазначила Вікторія Китайгородська.