В Харкові почали оформлювати заявки на отримання грошової допомоги для одиноких матерів від Всесвітньої продовольчої програми ООН

|
Для подання заявки на отримання виплат жінкам необхідно звернутися до управління соціального захисту населення — там видають QR-коди.
В Немишлянському районі прийом з цих питань проводить завідувач сектору державних пільг та гарантій відділу персоніфікованого обліку отримувачів пільг Наталья Моцик.
«Одинокі матері — це жінки, які не перебувають у шлюбі, і у свідоцтві про народження їхніх дітей батько вказаний зі слів матері. Такі жінки мають відповідний витяг із Сімейного кодексу України (ст. 135). При поданні заяви на отримання допомоги від ООН жінці необхідно звернутися особисто», — зазначила Наталья.
Харків’янка Оксана Літовченко – одна з одиноких мам, яка зараз перебуває в місті, зранку отримала запрошення по телефону та відразу прийшла до управління соціального захисту населення. Жінка планує витратити кошти на одяг і засоби гігієни для діточок.
Ольга Злацька та Тетяна Скринник також мешкають в Немишлянському районі. Про допомогу дізналися з соціальних мереж.
Хоча в нашому місті підтримують одиноких матерів гуманітарною допомогою, яку можна замовити за телефоном 15-35, однак, грошова допомога є вкрай необхідною для таких сімей з дітьми.