В Харкові продовжується прийом громадян з питань оформлення заявок на отримання грошової допомоги для одиноких матерів та вдов від Всесвітньої продовольчої програми ООН

|

Для видачі QR-кодів задіяні співробітники різних відділів управлінь соціального захисту населення, щоб грошова допомога якнайшвидше надійшла до отримувачів.
Роман Жуков- начальник відділу з питань соціальних відносин управління соціального захисту населення адміністрації Індустріального району зазначив, що реєстрація здійснюється через телефон заявника за посиланням на офіційний сайт ООН, через який і подається заявка на отримання відповідної грошової допомоги, яка розглядається протягом 14 днів. При позитивному розгляді заявнику надходить смс-повідомлення про її ухвалення і код грошового переказу, який можна буде отримати через центри Western Union або відділення банків-партнерів.

Лілія Лебединська- внутрішньо переміщена особа, яка приїхала з смт. Дворічна Дворічанського району Харківської області, зараз мешкає в Індустріальному районі, сказала, що у нинішні часи будь-яка допомога є вчасною.

Зазначимо, що попередній запис для отримання QR-кодів не потрібен та черги відсутні.